Konrad – śmieszne znaczenie

Znaczenie imienia Konrad – śmieszne znaczenie

Każdy Konrad skrycie marzy o staniu się szlachetnym rycerzem, ale że jest nikczemnikiem, może tylko liczyć na posadę giermka i wiązać wielkim ludziom kamasze.

Jest cichy i spokojny, pozwala, by wszyscy nim pomiatali, bo nie lubi się kłócić i ludzie często biorą go za wieszak na ubrania gdy stoi w kącie i próbuje udawać, że go nie ma.

Kiedy coś mówi, wydaje się, że to mucha bzyczy, bo wstydzi się mówić głośno i dobitnie. Toteż nikt nie zwraca na niego specjalnej uwagi, a jemu to całkiem odpowiada, bo nie lubi być w centrum zainteresowania.

Najlepiej czuje się, kiedy zamyka się w swoim pokoiku na strychu i słucha swojej ulubionej piosenkarki Dody. Jest w niej zakochany i marzy mu się, że śpiewa w jej chórkach i patrzy, jak silikon wylewa jej się z bluzki. Chce być taki jak ona i uczy się mówić ludziom to, co chce i robi to, ale tak cicho, że nikt nie ma o tym pojęcia.

konrad

Konrad – śmieszne znaczenie

Jest dobrym przyjacielem, bo nigdy nie zdradza tajemnic i zawsze ma czas. Nikt nie wie, że kiedy ktoś do niego dzwoni, Konrad tak się z tego cieszy, że skacze po całym domu. Nieraz już nabił sobie z tego powodu guza, gdyż ma ponad 2 metry wzrostu, ale mimo to zachowuje się jak mały chłopiec, który dostał nową zabawkę.

Uwielbia dzieci i chętnie zajmuje się potomkami swoich znajomych. Na Wielkanoc przebiera się za zająca i każe im szukać jajek, a by im ułatwić zadanie, maluje je sobie na czerwono. Jeszcze chętniej wciela się w rolę Świętego Mikołaja, gdyż uwielbia chodzić w seksownej czerwieni i uważa, że znakomicie koresponduje ona z jego bladym obliczem, usianym piegami jak indycze jajo.

Jego powierzchowność wpływa na fakt, że nie ma wielkiego powodzenia u kobiet, ale kompletnie mu na tym nie zależy, gdyż Konrad marzy o posiadaniu dziecka, które sam urodzi. Kobiety nie są mu do niczego potrzebne, czasem tylko może z nimi pogadać na temat rozstępów jakie pojawią się na jego brzuchu gdy już będzie brzemienny. Szczerze wierzy, że kiedyś spotka go to szczęście i długo się do tego przygotowuje, ucząc się przeć i oglądając „Sexy mamę”.

Zobacz też: Konrad

konrad9

Więcej memów z imieniem Konrad – Konrad to nie imię

Related Posts

Tags:

Dodaj komentarz związany z tym imieniem