Caspian

Znaczenie imienia Caspian

Wiele można powiedzieć o człowieku noszącym to imię, ale na pewno nie to, by był zwyczajny czy przeciętny. Przeciwnie, jest bardzo tajemniczy i przez to fascynuje ludzi, którzy czują się do niego przyciągani jakąś tajemniczą siła. Posiada nieprzeciętną wyobraźnię i ma nawet skłonność do fantazjowania, tym bardziej, że pociąga go wszystko, co niezwykłe i niebanalne i stara się doszukiwać takich rzeczy w swoim otoczeniu nawet wówczas, gdy inni ludzie zupełnie ich nie dostrzegają. W ogóle człowiek ów często przejawia zainteresowania odmienne niż reszta ludzi i nie każdy potrafi się z nim z tego powodu porozumieć, czasem nawet uchodzi za dziwaka, ale nie przeszkadza mu to, bo wie, że znacząco odbiega od reszty. Potrafi zauroczyć i oczarować sobą każdego, kogo zechce, dlatego nikt nie jest w stanie oprzeć się jego magnetyzującej sile.

Lubiany i rozchwytywany

Ma mnóstwo przyjaciół i sprzymierzeńców i wielkie powodzenie u płci przeciwnej. Jest człowiekiem bardzo towarzyskim i nie cierpi spędzać czasu samotnie w domu, więc rzadko można go tam zastać. Najchętniej przebywa w plenerze, w towarzystwie swych znajomych i przyjaciół lub organizuje jakieś spotkania czy imprezy. Nie da się jednak ukryć, że jest ogromnie pewny siebie, władczy oraz pełen godności, więc na pewno nie każdy zapała do niego sympatią, zwłaszcza przy pierwszym zetknięciu. Mało go to jednak obchodzi, bo najważniejsze jest dla niego to, co sam o sobie myśli, a ma na swój temat bardzo dobre zdanie, czasem nawet nieco na wyrost.

Może robić wiele rzeczy

Wyróżnia się swą zaradnością i umiejętnością dostosowywania się do zmieniających się warunków – potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Przejawia wszechstronne zdolności, więc właściwie może robić w życiu z powodzeniem wszystko, co tylko przyjdzie mu do głowy i na pewno będzie miał na każdym polu wielkie sukcesy. Ponadto, nie dość, że posiada nieprzeciętne zdolności jeśli chodzi o wymyślanie rozmaitych projektów i układanie szczegółowych planów działania, to jeszcze potrafi je bardzo sprawnie wcielać w życie, co powoduje, że sam jest twórcą swoich sukcesów, od początku do końca i nie musi korzystać z niczyjej pomocy. Jest zdecydowany i zawsze wie, czego chce.

Kocha kobiety

Jego życie uczuciowe jest bardzo skomplikowane, głównie przez to, że ma problemy z dochowaniem wierności i jest wielkim flirciarzem. Nie uspokaja się nawet po wstąpieniu w związek małżeński i rodzina nigdy nie jest dla niego priorytetem. Poza tym mimo iż sam jest na bakier z wiernością, o swą żonę jest bardzo zazdrosny, wręcz zaborczy i na tym tle często wybuchają kłótnie.

 

Caspian informacje

Imię Caspian

  • szczęśliwa liczba: 5
  • szczęśliwy kamień: diament
  • szczęśliwy kolor: biel

Caspian zdrobnienia

  • Kaspianuś, Kasunia, Kaspianczyk, Kaspunia, Kaseczek, Kaspeczko, Kaspeczka, Kaspiczek, Kaseczka, Kasuś, Kaseczko, Kaspuszek, Kaspaszek, Kaspianeczek, Kaspuś, Kaspianiczek, Kaspeczek, Kaspianaczek

Znane osoby o imieniu Caspian

  • Kaspian X Żeglarz – postać fikcyjna, król Narnii

 

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply