Dominika – śmieszne znaczenie

Znaczenie imienia Dominika – śmieszne znaczenie

Od dawna krążą o niej pogłoski, że ma problemy z nietrzymaniem moczu, ale wcale nie są to głupie żarty, a szczera prawda. Już od dziecka zamiast wołać na nocnik, bez problemu siusia w nowe spodenki, ciesząc się, że przybierają ładną żółtą barwę.

Także później żółty jest jej ulubionym kolorem i chętnie się tak nosi. Kiedy wybiera się na pogrzeb, wygląda jak kaczeniec na tle wielkiego bagna, wyróżniając się spośród ubranych na czarno ludzi jaskrawą żółcią swoich spodni. Nie oznacza to jednak, by nie próbowała walczyć ze swoją przypadłością, choć hektolitry piwa, jakie wypija każdego dnia, na pewno jej tego nie ułatwiają.

Poza tym jednak Dominika ceni sobie zdrowy tryb życia. Chodzi po zakupy wiele kilometrów tylko po to, by kupić gdzieś masło w promocji, choć w rzeczywistości jest droższe o 10 groszy niż w jej przydomowym sklepie. Biega po markecie na wyścigi, wrzucając do wózka wszystko, co jest w promocji, a potem znosi do domu gryzaki dla psów, mimo że nie ma żadnego zwierzaka, i kilogramy kiszonej kapusty, po której ma straszne gazy. Ceni sobie także intelektualną rozrywkę i odpowiada na pytania retoryczne zawarte w wierszach, które namiętnie czyta, zwłaszcza te zamieszczone w czytankach dla dzieci z  podstawówki.

dominika

Dominika – śmieszne znaczenie

Lubi też kręcić filmy komórką. Marzy, by nakręcić swoje sny i nie rozumie, dlaczego nie udaje jej się to telefonem, który posiada. Marzy o kupieniu lepszego sprzętu, ale niestety na razie jej na to nie stać.

Jeśli chodzi o jej predyspozycje zawodowe, to może zostać znakomitą pogodynką. Od zawsze przejawia do tego zacięcie, potrafi przepowiedzieć deszcz z wnętrzności kota rozjechanego na drodze i z tego, w jaki sposób jej firanka faluje od wiatru.

Lubi też śledzić swoich sąsiadów i zawsze wie, co u kogo się dzieje, dlatego może być świetnym cieciem. Wygląda na podwórko przez lornetkę zrobioną z rolki po papierze toaletowym i podsłuchuje sąsiadów przez rury kanalizacyjne w łazience. Wszystko, co zauważy albo usłyszy, zapisuje w swoim pamiętniku, który chowa w materacu łóżka.

Znaczenie imienia Dominika znajdziesz tutaj: Dominika

Related Posts

Tags:

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply