Jędrzej

Znaczenie imienia Jędrzej

Jędrzej to mężczyzna dość specyficzny. Jego inność polega na tym, że wydaje się, iż człowiek ten nie ma poczucia czasu i nawet kiedy jest już mocno posunięty w latach, okazuje typowo młodzieńczą fantazję i jego otoczenie ma wrażenie, iż nie ma on świadomości swojego wieku.

Dla niego jednak jest to na pewno dobre, gdyż dzięki temu nigdy się nie starzeje. Co ciekawe, do końca życia jest także wrażliwy na wdzięki kobiet, a trzeba przyznać, że jest wielkim uwodzicielem i ma w sobie wiele wrodzonego wdzięku, któremu mało która pani jest w stanie się oprzeć. Dzięki temu zazwyczaj ma ogromne powodzenie i gdziekolwiek się pojawia, przyciąga zainteresowane damskie spojrzenia. Jednak w tym wielkim gronie zafascynowanych nim kobiet potrafi wyłuskać i wybrać najlepszą dla siebie kandydatkę na żonę, z którą następnie zazwyczaj udaje mu się stworzyć zgodny i szczęśliwy związek.

Nie zawsze nadąża ze swoimi obowiązkami

W pracy Jędrzej nie najlepiej wywiązuje się ze swoich obowiązków, bo mimo iż jest chętny to wykonywania wszelkich zadań i na pewno nie można go nazwać leniwym, brakuje mu jednak systematyczności i czasem nie potrafi zmusić się do wzmożenia wysiłków, zwłaszcza jeśli akurat coś odciąga jego uwagę od tego, co ma do zrobienia. Na szczęście jednak na ogół udaje mu się nadrabiać te braki swoją kreatywnością i pomysłowością. Ponadto Jędrzej jest bardzo pewny siebie, co ludzie odczuwają od pierwszej chwili kontaktu z nim, przez co od razu wzbudza w nich szacunek, a u rywali – poczucie niepewności. Jest odważny, prostolinijny, szczery oraz wierny.

Odpowiedzialny i troskliwy

Ma również wielkie instynkty opiekuńcze i mimo iż niektórzy czasem uważają go za lekkoducha, nie jest to prawda, co okazuje się, kiedy musi się kimś zająć i wówczas widać, jak bardzo troskliwie i z ofiarnością to robi.

Jest równie pełen wiary w to, co robi i entuzjazmu, więc we wszystkie przedsięwzięcia angażuje się niemal z pewnością, że mu się powiedzie. Wydaje się, że pewność ta przyciąga do niego pozytywne wibracje, gdyż rzeczywiście prawie wszystko, co sobie zamierzy, wychodzi dokładnie tak, jak sobie życzył, czym zadziwia otoczenie, a nierzadko również wzbudza zawiść mniej zaradnych i przebojowych ludzi.

Doskonały ojciec rodziny

Ponadto, mimo iż człowieka tego rozpiera energia i stale jest czymś zajęty, potrafi również znaleźć czas dla swojej rodziny, a właściwie poświęca jej go najwięcej.

Wspaniale wywiązuje się z roli ojca, ponieważ znajduje w tym prawdziwe spełnienie i ma poczucie, że jego życie wypełnia ważna misja. Jako mężowi również nie można mu niczego zarzucić, gdyż jest w stu procentach wierny i bezkonfliktowy.

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply