Kinga – śmieszne znaczenie

Znaczenie imienia Kinga – śmieszne znaczenie

Osoba posiadająca to imię ma bardzo bogate wnętrze, zwykle tak bogate, że sama nie jest w stanie go zgłębić mimo że poświęca na to sporą część swojego czasu. Najchętniej duma nad złożonością swojego żywota, choć nie jest to wcale tak skomplikowane, jak wynikałoby to z jej opinii, gdyż Kinga najczęściej wybiera życie zakonnicy i jej dzień ogranicza się do zamiatania klasztornego podwórka. Nie jest to zajęcie bardzo ambitne, ale przynajmniej ją odstresowuje, podobne jak słuchanie muzyki metalowej, której słucha w ukryciu z małego radia tranzystorowego. Czasami podczas śpiewania psalmów słowa pobożnych pieśni mylą jej się z satanistycznymi kawałkami i inne siostry boją się jej, myśląc, że jest opętana.

Kiedy znudzi ją monotonne zakonne życie i zamiatanie cały dzień chodnika o długości dwóch metrów, najprawdopodobniej na poważnie zajmie się swoją drugą pasją, czyli muzyką. Raczej jednak nie nadaje się do śpiewu i powinna poprzestać na graniu, najlepiej na grzebieniu. Poza tym Kinga jest osobą bardzo pozytywnie nastawioną do świata, a pewnie dzięki temu, że wszystkie swe złe uczucia wyładowuje, drąc się na całe gardło do muzyki Nergala.

Uwielbia zwierzęta i dokarmia wszystkie ptaszki, nie dbając o to, że codziennie musi zdrapywać z parapetu to, co na nim zostawiają, a nierzadko również prezenty te lądują na jej głowie. Przez to jest postrzegana jako osoba trochę niezrównoważona, a w wyrobieniu sobie normalniej opinii na pewno nie pomaga jej fakt, że chcąc upodobnić się do swego serialowego idola, House’a, chodzi utykając i podpiera się kijem ułamanym w pobliskim lesie, udającym laskę. Próbuje także wymądrzać się na temat medycyny i robi z siebie znachorkę, lepiej jednak nie korzystać z jej rad, gdyż na wszystko zaleca przystawianie pijawek i picie wódki z pieprzem, przy czym to drugie sama chętnie robi, nawet bez potrzeby.

Related Posts

Tags:

6 komentarzy

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply