Leo

Znaczenie imienia Leo

Człowiek noszący imię Leo jest bardzo odporny i wytrzymały nie tylko fizycznie, ale także – a może przede wszystkim – psychicznie.

Mało co jest w stanie go załamać i nawet jeśli spotyka go wiele dotkliwych porażek pod rząd, nie tylko się nie załamuje ani nie zniechęca do dalszego działania, ale przeciwnie, jeszcze bardziej motywuje go to do wytężonej pracy i powoduje, że ma większą presję na osiągnięcie sukcesu.

Ma ciągle pod górkę

Trzeba przy tym przyznać, iż mężczyzna ów ma zazwyczaj dość ciężkie życie i rzadko los go rozpieszcza albo daje mu coś za nic.

Na swój sukces musi bardzo ciężko pracować, niejednokrotnie znacznie ciężej niż inni ludzie, a kiedy już uda mu się dotrzeć na szczyt, musi bardzo uważać, by nie zostać z niego zepchnięty przez zawistnych i nieżyczliwych mu ludzi. On jednak nigdy nie narzeka na swój los ani nie uskarża się na to, że wielu ludziom z jego otoczenia wiele rzeczy przychodzi łatwo, on zaś musi o wszystko walczyć. Uważa, że nie ma po co się nad sobą użalać, a jedynie musi zacisnąć pięści i walczyć, gdyż to jest dla niego jedyna szansa na sukces.

Ciężko pracuje na swój sukces

Jego wytrzymałość i konsekwencja w działaniu przynoszą mu wielkie zasługi zwłaszcza na polu zawodowym, a w połączeniu z jego pracowitością i sumiennością powodują, iż ma on szansę na zrobienie znacznej kariery, pod warunkiem jednak, że uda mu się właściwie wybrać dziedzinę, w której działa.

Jeśli chodzi o jego życie uczuciowe, to nie jest ono skomplikowane, ponieważ człowiek ów nie zamierza na własne życzenie utrudniać sobie życia. Nie widzi również nic pociągającego w chwilowych podbojach i nie musi dowartościowywać się, uwodząc i porzucając kobiety, mimo iż wielu jego znajomych właśnie tak postępuje. Często nawet nie ma na to czasu i jest pochłonięty wieloma znacznie ważniejszymi dlań sprawami.

Nie spieszy mu się do małżeństwa

Z tego też powodu nierzadko bardzo późno znajduje miłość i zakłada rodzinę, choć nierzadko zdarza się też tak, że obce są mu romantyczne uniesienia i zawiera małżeństwo z rozsądku, tylko po to, że uważa, iż taki jest naturalny porządek rzeczy. Ponadto wcale nie chce być sam i uważa, że we dwójkę łatwiej jest dźwigać ciężar życia, jednak w jego przypadku ważne jest, by wybrał właściwie swoją przyszłą żonę, bo tylko z kobietą o pasującym doń charakterze może stworzyć zgodny i szczęśliwy związek.

Jest trudnym mężem

Leo raczej nie umie zawierać kompromisów ani też nie dba szczególnie o swoją żonę ponad zaspokajanie tych potrzeb, które sam żywi i raczej nie będzie skupiał się na tym, by odgadywać jej oczekiwania, jakie względem niego ma oraz życzenia.

Nawet nie miałby na to czasu, więc koniecznie musi sobie wybrać żonę o równie nieskomplikowanej jak jego osobowości i skromnych wymaganiach wobec życia.

Related Posts

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply