Malina

Znaczenie imienia Malina

Ciężko jest znaleźć jakieś wady u kobiety noszącej to imię. Wszyscy z jej otoczenia są zgodni co do tego, że zasługuje ona na najwyższy szacunek i darzą ją szczerą sympatią, o którą nigdy nie musi zabiegać. Jest bardzo naturalna w obejściu, zawsze jest sobą i bez względu na to, jak wielki odniesie sukces w życiu, zawsze pozostaje taka sama. Wyróżnia się swym pogodnym nastrojem, który przejawia niezależnie od okoliczności. Jest bardzo radosna i nawet kiedy ma jakieś zmartwienie, nie potrafi zbyt długo i mocno się nim przejmować, bo nawet w najgorszych przypadkach jej radosna natura bierze w niej górę.

Ludzie chętnie z nią przestają

Jest także bardzo ciepłą osobą i można to w niej odczuć już przy pierwszym zetknięciu, dlatego ludzie bardzo przyjemnie czują się w jej towarzystwie i niemal do niej lgną, bo daje im niepowtarzalne poczucie bezpieczeństwa. Jej towarzystwa szukają zwłaszcza ci, którzy mają jakieś poważne problemy, w jej bezpośrednim otoczeniu bowiem czują, że nic nie jest takie straszne, jak im się początkowo wydawało i tak naprawdę maja w sobie wielką siłę, by to przetrwać. Nie wiadomo, jak ona to robi, ale faktem jest, że sprawia, iż ludzie stają się lepsi i mają większą wiarę we własne możliwości. Emanuje pewnością siebie i spokojną siłą i ludzie starają się to ciepło od niej pozyskiwać, często nawet nie zdając sobie sprawy z tego, co ich tak naprawdę do niej przyciąga – myślą, że jest po prostu sympatyczna i miło jest spędzać z nią czas. Wszystko to powoduje, że nie tylko cieszy się powszechną sympatią, ale także wielkim powodzeniem płci przeciwnej, zwłaszcza jeśli wygląda atrakcyjnie, ale nawet jeśli tak nie jest i ma jakieś niedostatki urody, to i tak nie da się zaprzeczyć, że jej aparycja jest na tyle miła, że nikt nie może nazwać jej brzydką.

Ma wielkie powodzenie

Mężczyźni mocno się nią interesują i stale kręci się wokół niej cały ich wianuszek. Wszyscy oni gotowi są na skinienie jej palca na największe wyrzeczenia, jednak ona trzyma ich na dystans. Nie wynika to bynajmniej z tego, by była wyniosła czy niedostępna – jest zbyt uczciwa na to, by robić komuś złudną nadzieję, a nie interesują ją przelotne znajomości. Jest romantyczką i idealistką, wierzy, że gdzieś tam czeka na nią ten jedyny, przeznaczony jej mężczyzna i w oczekiwaniu na niego nie zamierza rozmieniać się na dobre. Interesuje ją on i tylko on, więc wszyscy ci, którzy nim nie są, nie mają u niej szans i lepiej dla nich będzie, gdy zrozumieją to odpowiednio wcześnie, zanim na poważnie się zaangażują, bo naprawdę nie mają na co liczyć. Kiedy zaś Malina już spotka tego przeznaczonego jej mężczyznę, może on poznać, czym jest prawdziwa miłość i wspaniała partnerka. Poza tym, że rzecz jasna jest mu w pełni oddana i inni mężczyźni mogliby nie istnieć, bo i tak nie zwraca na nich uwagi, jest też ogromnie cierpliwa i ma dla niego wiele wyrozumiałości. Oczywiście stara się delikatnie wskazywać mu cechy, które dla ich wspólnego dobra powinien w sobie zmienić, ale jednocześnie jest idealnie tolerancyjna, dokładnie w takim stopniu, by nie wydać mu się zrzędą, ale też nie być nadmiernie pobłażliwa, co również mogłoby przynieść skutek odwrotny do zamierzonego.

 

Malina informacje

Imię Malina

  • szczęśliwa liczba: 5
  • szczęśliwy kolor: malinowy
  • szczęśliwy kamień: rubin

Malina imieniny

  • 24 sierpnia

Malina zdrobnienia

  • Linka, Malinka, Malinuś, Malisia, Malinez, Malin, Malia, Lina, Malincia, Mala, Malineczka, Mal, Malinek, Mali, Maliniak

Przysłowia z imieniem Malina

  • „Jeśli to imię na serio brać, To brzmi ono jak zachęta By rwać, rwać.”

Znane osoby o imieniu Malina

  • Malin Moström – szwedzka futbolistka
  • Malina Michalska – polska tancerka, propagatorka jogi

2 komentarze

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply