Mirosława

Znaczenie imienia Mirosława

Znaczenie imienia Mirosława

Każda Mirosława jest niezwykle silną, niezależną oraz otwartą kobietą. Ponadto należy do energicznych ludzi, którzy nie boją się wyzwań i ciężkiej pracy. Z natury jest raczej miła i pogodna, ale może się zdarzyć, że wybucha i traci panowanie nad sobą. Wtedy lepiej jej unikać i dodatkowo nie denerwować. Okazuje się zatem, że posiada ona złożoną osobowość. Nigdy nie wiadomo, jak się zachowa. Jej działania uzależnione są od humoru, w jakim obecnie się znajduje. Ma jasno wyznaczone cele, doskonale wie, czego chce i stara się to osiągnąć. Jest bardzo inteligentna i zdaje sobie z tego sprawę. Niektórzy uważają nawet, że należy do zbyt pewnych siebie i oschłych ludzi. Wychodzi z założenia, że ona sama doskonale wie, co jest najlepsze, a tym samym nie liczy się ze zdaniem innych. Nierzadko odwraca się to przeciwko niej. Mirosława często popada w kłopoty, z których ciężko jest się jej wydobyć. Jest bardzo nerwowa, nie lubi krytyki, gdyż uważa, że najczęściej jest niesłuszna. Wbrew pozorom jest jednak uczuciową i miłą kobietą. Posiada szerokie grono znajomych, z którymi lubi spędzać czas.

Mirosława nienawidzi nudy. Chciałaby nieustannie coś robić. Kocha ryzyko i adrenalinę. Pomimo swojego trudnego charakteru, należy do uczuciowych, kochających, troszczących się o bliskich kobiet. Rodzina jest dla niej bardzo ważna. Jej partner życiowy nie ma z nią łatwego życia, ale nie można się z nią nudzić. Kobieta ta kocha ploteczki, uważa, że powinna wiedzieć, co dzieje się u jej rodziny i znajomych. Nie sądzi, aby to było coś złego. Chętnie wyraża swoje opinie, nie bacząc na to, czy się to komuś podoba, czy nie.

Mirosława może stworzyć szczęśliwy związek z mężczyzną, który będzie w stanie zaakceptować jej wybuchowy charakter i zmienne nastroje. Kobieta o tym imieniu jest silna i niezależna. Nie boi się życiowych problemów. Lubi dzieci, ale czasem zbyt mocno ją denerwują. Nierzadko używa krzyku. Pomimo tego rodzina jest dla niej bardzo istotna i dla najbliższych zrobi wszystko.

 

Imię Mirosława

  • szczęśliwy kamień: granit
  • szczęśliwa liczba: 10
  • szczęśliwy kolor: brąz

 

Mirosława imieniny

  • 26 lutego

 

Mirosława zdrobnienia

Mircia, Mira, Mireczka, Mirka, Mirunia, Milusia, Mileńka, Miruśka

 

Znane osoby o imieniu Mirosława

  • Mirosława Krajewska
  • Mirosława Litmanowicz

 

Mirosława w językach obcych

  • ukraiński: Myroslava
  • rumuński: Mirca

 

Przysłowia z imieniem MIrosława

  • „W klejnot się zmienia Mirosława, miłość to jego jest oprawa”

 

 

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply