Pola

Znaczenie imienia Pola

Kobieta nosząca to imię jest ogromnie rozsądna i poukładana. Żyje według ustalonego porządku i bardzo rzadko pozwala sobie na jakieś nieprzemyślane posunięcia czy fantazje.

Trzyma się również swoich zasad i nie zmienia ich nigdy, bez względu na okoliczności. Każdy swój krok dokładnie przemyśliwuje, bo nie chce, by zaskoczyły ją jakieś nieprzewidziane konsekwencje i by później nie żałowała, że nie zanalizowała dokładniej swojej sytuacji.

Rozważna i opanowana

Jest małomówna, gdyż nie lubi zabierać głosu kiedy nie ma nic interesującego do powiedzenia – nie uznaje pustego gadania o niczym dla zabicia czasu, na którego zresztą cierpi stały niedobór. Jest wielce wrażliwa, dlatego lepiej czuje się w domu niż wśród ludzi, którzy przejawiają niezrozumiałe dla niej dążenia i mają ją za kompletnie niedzisiejszą osobę. Sama nigdy nie bierze udziału w dążeniu do kariery i zarabiania pieniędzy, bo liczą się dla niej zupełnie inne wartości.

Przyjaciele doceniają jej inność

Mimo iż jest domatorką, to ma wokół siebie garstkę życzliwych ludzi, których może nazwać przyjaciółmi i którzy nie tylko odpowiadają jej pod względem zachowania i posiadanych priorytetów, ale także którzy gotowi są pomagać jej w każdej sytuacji, a i ona nigdy nie odmówi im swojego wsparcia jeśli o nie poproszą. Jest doskonałą powierniczką cudzych sekretów, gdyż dzięki swej wrażliwości umie wczuć się w sytuację każdego człowieka i zrozumieć tak, jakby sam przeżywała to, co on. To sprawia, że ludzie chętnie zwierzają się jej ze swoich problemów, tym bardziej, że każdemu umie udzielić sensownej porady, a poza tym poświęca każdemu tyle czasu, ile potrzebuje. Znajduje go nawet wówczas, gdy jest najbardziej zajęta, a to dzięki temu, że nie musi się nigdzie spieszyć.

Dba o swój rozwój intelektualny

Najbardziej zajmuje ją nauka, która jest dla niej najważniejsza jeśli chodzi o rozwijanie swojej osoby. Zdecydowanie mniej dba o wygląd, a więcej o to, co ma w głowie, dlatego nikt nie może zarzucić jej płytkości czy wąskich horyzontów. Przeciwnie, ma je znacznie szersze niż większość ludzi z jej otoczenia, ale nie wszyscy potrafią to docenić, także dlatego, że Pola mało ludzi dopuszcza do siebie naprawdę blisko. Jest raczej wycofana i skupiona na swoich zajęciach, ale zupełnie jej to nie przeszkadza i nigdy nie czuje się samotna, tym bardziej, że jest mocno związana ze swoją rodziną.

Zdolna do wielkiego uczucia

Ma w sobie wielkie pokłady miłości i mężczyzna, którego nią obdarzy, może czuć się prawdziwym szczęściarzem, gdyż będzie mu wierna przez całe życie. Ponadto, kiedy jest zakochana znika gdzieś jej dystans i gotowa jest całkowicie otworzyć się na drugą osobę, dając jej wszystko, co ma w sobie najlepszego, nic nie zostawiając dla siebie. Nie prowadzi walk o władzę, bo miłość jest dla niej równoznaczna z bezwarunkowym poddaniem się, ale nie jest absolutnie całkiem bezwolna, jest więc niemal wymarzoną partnerką i trudno jej coś zarzucić.

Pola informacje

Imię Pola

  • szczęśliwy kolor: biały
  • szczęśliwa liczba: 8
  • szczęśliwy kamień: perła

Pola imieniny

  • 9 lutego
  • 23 września

Pola zdrobnienia

Polka, Poluś, Polcia, Polunia

Znane osoby o imieniu Pola

  • Pola Raksa – aktorka polska, właśc. Apolonia Raksa
  • Pola Negri – polska aktorka i modelka, właśc. Barbara Apolonia Chałupiec
  • Pola Gojawiczyńska – polska pisarka, właśc. Apolonia Gojawiczyńska

pola1

Pola to nie imię – więcej memów z imieniem Pola

 

Related Posts

6 komentarzy

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply