Adam – śmieszne znaczenie

Znaczenie imienia Adam – śmieszne znaczenie

Adam czasami może czuć się samotny, ponieważ ze względu na zapach, jaki wydziela przez okrągły rok (ubrania wietrzy zamiast prać, zaś bielizny nie odświeża nigdy, uważając, że jest to zbyt osobista część garderoby, by się z nią rozstawać), ludzie niechętnie się do niego zbliżają.

Nie miał innego wyjścia, jak tylko nauczyć się z tym radzić i ilekroć zostaje sam, wyciąga małe lusterko i stawia je na stole, po czym wita się ze sobą jak z dawno niewidzianym znajomym. W barze zawsze zamawia dwa piwa, ale kiedy po wypiciu obu zaczyna sam siebie prosić do tańca, zwykle zostaje brutalnie wykopany na ulicę.

Jest strasznym leniem, ale jako że uważa się za wysoko rozwiniętego człowieka, musi mieć jakieś hobby. Po długich poszukiwaniach znajduje wreszcie najmniej dla siebie męczące zajęcie, jakim jest przysypianie gdzie się da, najchętniej na przystankach MPK, bo twierdzi, że w ten sposób ma żywy kontakt z tłumem.

adam

Adam – śmieszne znaczenie

Czasami budzi się w izbie wytrzeźwień albo na komisariacie i mocno go to dezorientuje, gotów jest nawet uwierzyć, że ujawniły się w nim umiejętności teleportacji i marzy o pokazywaniu swych zdolności w cyrku, ale kiedy chce się tam zatrudnić, proponują mu tylko posadę czyściciela lokum dla skunksów. Nie jest to wcale przymówka do jego zapachu, ale czasem bierze to do siebie i wówczas pierze swe ubrania w miejskiej fontannie, a kiedy go stamtąd przeganiają, nie pogardzi także kałużą, ale potem musi spędzać długie godziny na wydłubywaniu grudek błota ze swych ulubionych wełnianych getrów.

Poza tym Adam ma brzydką cechę polegającą na permanentnym dłubaniu w nosie. Już od dzieciństwa było to jego wielkie hobby i jego rodzice nie mogły nic na to poradzić, nie pomagało nawet przyklejanie mu sztucznych paznokci, bo nawet kiedy przebijał nimi nozdrza na wylot, nadal wiercił w nosie jak w kopalni diamentów.

Trzeba wiedzieć, że jeśli w dorosłym życiu ktoś nadal będzie próbował go tego oduczyć, może to zaskutkować traumą i szybkim znalezieniem sobie innego hobby, którym zwykle jest kradzież. Adam najczęściej kradnie ludziom czapki z głów, które pruje i przerabia na zimowe gacie, albo też szprychy od rowerów, które następnie złomuje – niewykluczone, że kiedyś zbije na tym fortunę.

Więcej informacji na tematu imienia Ada znajdziesz tutaj: Adam

adam3

Więcej memów z imieniem Ada znajdziesz tutaj: Adam to nie imię

Related Posts

Tags:

2 komentarze

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply