Anna – śmieszne znaczenie

Znaczenie imienia Anna – śmieszne znaczenie

Ponieważ imię Anna jest bardzo często spotykane, kiedy krzyczy ktoś za nią na ulicy, ogląda się co najmniej 5 osób. Przez to marzy, by się wyróżniać i myśli, że jest wyjątkowa. By podkreślić, że jest księżniczką w swej własnej bajce, zakłada papierową koronę, a potem upija się w sztok, bo ma do tego duże skłonności.

Często pije do lustra, wychwalając własną urodę i prowadząc filozoficzne konwersacje z pustą puszką po piwie.

Ma wiele poszanowania dla surowców wtórnych i kiedy już puszka nie może ją niczym zaciekawić, oddaje ją na złom, najpierw ją jednak rozcina przy pomocy nożyczek do paznokci i dokładnie wylizuje jej wnętrze, by nie uronić ani jednej kropli piwa. Utylizacja odpadów jest jej jedynym źródłem dochodów, dlatego stara się pozyskiwać ich jak najwięcej, zarobione w ten sposób pieniądze inwestując w kolejne puszki. Na tym potrafi jej zejść parę tygodni, podczas których nie opuszcza swojego świata, a kiedy już wraca do rzeczywistości, wygląda, jakby wróciła z podróży na księżyc – jest blada, ma podkrążone oczy i twarz upstrzoną fioletowymi cętkami. Dzięki temu na pewno się wyróżnia, a także dzięki swemu specyficznemu ubiorowi.

anna

Anna – śmieszne znaczenie

Ceni sobie ekstrawagancję i nie lubi nosić tego, co wszyscy, więc nosi spódnice wygrzebane z dna szafy babci, najchętniej zszyte z kolorowych łatek, a do tego siatkowe bluzki na ramiączkach, bez względu na porę roku. Do tego nie lubi depilować pach, bo za bardzo ceni sobie naturalność. Kocha za to ozdoby, najlepiej własnoręcznie wykonane z – jakby mogło być inaczej! – surowców wtórnych. Szyję ozdabia naszyjnikiem z kapsli od butelek, a za kolczyki służą jej korki od szampana, do których przyczepia haczyki na ryby.

Uwielbia także muzykę, najbardziej chóry gregoriańskie, co w połączeniu z alkoholem wprowadza ją w taki trans, że wychodzi na ulicę i tańczy w rytm swojej wewnętrznej melodii, uśmiechając się do obcych w demoniczny sposób i myśląc, że jest bardzo uwodzicielska. Marzy o romantycznej miłości i zwykle spotyka ją gdzieś w kartonie po lodówce albo na śmietniku, nic zatem dziwnego, że jest tam częstym gościem.

Znaczenie imienia Anna znajdziesz tutaj: Anna

anna8

 

Więcej memów z imieniem Anna znajdziesz tutaj: Anna to nie imię

Related Posts

Tags:

10 komentarzy

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply