Klaudia – śmieszne znaczenie

Znaczenie imienia Klaudia – śmieszne znaczenie

Klaudia wyróżnia się swoim karłowatym wzrostem oraz zgryźliwością. Patrzy na ludzi z góry, mimo swego metra dwadzieścia w kapeluszu i wydaje jej się, że nikt nie wyczuwa ironii w jej fałszywych komplementach.

Jeśli ktoś ma pryszcze, zachwyca się jego gładką skórą, a garbatego pyta, czego szuka na ziemi. Nie zwraca uwagi na swoje kacze nóżki i myśli, że kręcenie pupą na boki jest seksowne.

Jest też leniwa, najchętniej spędza całe dnie na kanapie i nie chce jej się nawet przewracać z boku na bok, wiec czasem może być wklęsła z jednej strony. Kiedy jej się to przydarza, wrzuca w siebie kilogramy jedzenia, by wyrównać proporcje, ale doprowadza tylko do tego, że jest szersza niż wyższa i może się toczyć kiedy potknie się na schodach.

Uważa się za błyskotliwą osobę i lubi imponować innym posiadaniem rozległej wiedzy na rozmaite tematy. Na spotkaniach towarzyskich zabawia przyjaciół ciekawostkami na temat życia płodowego glist albo inną niepotrzebną nikomu wiedzą, a kiedy ktoś ją pyta, gdzie jest Nowy Jork, odpowiada, że koło Nowego Sącza. Ludzie boją się jej kąśliwych uwag i tego, że podobno potrafi rzucać klątwy. Ilekroć żuje gumę, wszyscy nagle robią się dla niej mili, bo kiedy rusza szczękami, istnieje niebezpieczeństwo, że wypowiada pod nosem jakieś przekleństwa.

KLAUDIA

Klaudia – śmieszne znaczenie

Klaudia lubi wymyślać dziwne historie, najlepiej o duchach, a potem sama jest nimi przerażona i boi się wracać do domu po ciemku. Jednak odprowadzanie jej niesienie ze sobą pewne ryzyko, bo ma tendencje do wpadania w panikę, a w takich przypadkach wskakuje komuś na barana i każe biec galopem, nie zważając na to, ile waży.

Często pakuje się w kłopoty, ale zawsze potrafi się z nich wymigać. Jeśli ktoś myśli, że zrobi jej na złość, zwykle zachowuj się tak, jak ona dokładnie chce. Kiedy zaś ktoś wytyka jej błędy albo coś, co powiedziała, zaczyna płakać i przyznaje, że ma nie po kolei w głowie, ale choć myśli, że jest to tylko jej chytry wykręt, akurat w tym zupełnie nie zmyśla, bo jest to najszczersza prawda. Widać więc, że prawdę mówi tylko przez przypadek, poza tym kłamie nawet na temat swojego wyglądu i wmawia wszystkim, że jest wysoką i długonogą Murzynką.

Znaczenie imienia Klaudia znajdziesz tutaj: Klaudia

klaudia12

 

Więcej memów z imieniem Klaudia znajdziesz tutaj: Klaudia to nie imię

Related Posts

Tags:

18 komentarzy

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply