Emil – śmieszne znaczenie

Znaczenie imienia Emil – śmieszne znaczenie

Emil nie grzeszy wzrostem ani urodą, o ile jednak to pierwsze jest dla każdego widoczne na pierwszy rzut oka, to jego brzydota zwykle pozostaje ukryta, gdyż Emil kreuje się na hipisa i nosi długie włosy oraz zarost sięgający mu pasa.

Nie wygląda może przez to porywająco, ale przynajmniej jest tajemniczy dla płci przeciwnej – każda zadająca się z nim kobieta żywi nadzieję, że na którymś etapie znajomości zdecyduje się usunąć ten gąszcz i jej oczom ukaże się piękne, gładkie oblicze. Lepiej jednak żyć w błogiej nieświadomości, bo to, co kryje się pod jego zmierzwionymi chaszczami, bardziej upodobania go do ropuchy niż księcia z bajki, dlatego lepiej tego nie odsłaniać.

Jak na prawdziwego hipisa przystało, chce ciągle być na haju, ale nie dla niego palenie jakichś dziwnych ziół. Preferuje bardziej nowoczesne metody – wdycha spaliny samochodowe, czepiając się rur wydechowych i biegnąc tak przez parę kilometrów. Po takim rajdzie jest w zupełnie innym świecie i zostaje tam przez kilka najbliższych dni.

EMIL

Emil – śmieszne znaczenie

Lubi też wąchać klej w sztyfcie, nie pogardzi również lakierem do włosów, który aplikuje sobie bezpośrednio do dziurek od nosa, ale nie lubi uczucia sztywnych włosków podczas dłubania i używa go tylko w ostateczności. Przez to wszystko wydaje mu się, że jest bardzo wyluzowany i wszyscy zazdroszczą mu barwnego życia.

Ma ciekawą pracę polegającą na obserwowaniu życia roślin i stara się  wszystkich przekonać, że paprocie mają bogate życie osobiste, wobec czego powinno się im nadać prawo do zawierania związków partnerskich. Kiedy za swe rewolucyjne poglądy zostanie wyrzucony z dotychczasowej posady, na pewno znajdzie zatrudnienie jako kopacz rowów, ale ciężko będzie mu psuć naturalne środowisko swoich zielonych przyjaciół, więc pewnie i tam nie zagrzeje długo miejsca.

W życiu uczuciowym najbardziej ceni sobie stabilność oraz wierność i utrzymuje, że tylko śmierć rozłączy go z osobą, z którą stanie na ślubnym kobiercu i widocznie właśnie tak się dzieje, bo już trzecia jego żona odeszła w  zaświaty w niewyjaśnionych okolicznościach.

Zobacz też: Emil

emil11

Więcej memów z imieniem Emil – Emil to nie imię

Related Posts

Tags:

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply