Ewa – śmieszne znaczenie

Znaczenie imienia Ewa – śmieszne znaczenie

Tym, co pociąga Ewę najbardziej w facetach, są ich zdolności przywódcze. Najchętniej wyszłaby za mąż za prezydenta albo papieża, ale zwykle poprzestaje na cieciu ze swojego bloku, który wpływa na ludzi w ten sposób, że każe im zamykać drzwi od klatki schodowej.

Nie oznacza to jednak, by łatwo jej było zatrzymać przy sobie na stałe jakiegoś faceta, gdyż poza tym, że jej osobowość jest odpychająca, bo jest zupełnie niezrównoważona, to z wyglądem wcale nie jest lepiej. Przede wszystkim garbi się tak, że brodą dotyka klatki piersiowej i nikt w rzeczywistości nie wie, ile tak naprawdę ma wzrostu. Ma też kręcone włosy, które piętrzą się nad czołem jak u Elvisa, przez co wydaje jej się, że jest szalenie ponętna.

W ogóle jest to osoba pewna siebie i świadoma własnej wartości, a nawet ma skłonności do jej zawyżania. Wydaje jej się, że jest zbyt piękna i mądra, by ciężko pracować i najchętniej zarabia swoim wyglądem, stojąc na promocjach w supermarkecie jako hostessa. Zupełnie jednak nie rozumie, dlaczego zatrudniają ją tylko w okresie Halloween na promocji przebrań i każą zakładać kapelusz, który ukrywa jej długi, haczykowaty nos.

Poza tym Ewa ma też dość wygórowane wymagania względem mężczyzny, z jakim zamierza spędzić resztę życia, gdyż nie tylko chce, by miał wielką charyzmę i zdolność wywierania na ludzi wpływu, ale też bardzo ją kochał i z tego powodu był gotów znosić jej niechęć do mycia nóg wieczorem. Mimo to jednak rzadko udaje jej się znaleźć partnera, z którego byłaby w pełni zadowolona i zwykle zdradza go na boku ze śmieciarzem, o czym małżonek doskonale wie i bardzo go to cieszy, bo przynajmniej dzięki temu Ewa nie nęka go po nocach.

Jej ulubionym zajęciem, które doskonale ją relaksuje, jest drapanie paznokciami o metal. Uwielbia ten dźwięk i momentalnie odpływa, dochodząc niemal do ekstazy. W tym celu hoduje paznokcie i nie obcina ich nigdy, nawet jeśli rysuje nimi podłogę kiedy chodzi z opuszczonymi rękami.

Related Posts

Tags:

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply