Karina – śmieszne znaczenie

Znaczenie imienia Karina – śmieszne znaczenie

Najbardziej charakterystyczną cechą Kariny jest jej wielka odporność psychiczna. Powoduje ona, że doznaje depresji zaledwie raz na tydzień, kiedy w końcu odważy się spojrzeć w lustro z nadzieją, że coś się jednak zmieniło.

Na co dzień jakoś udaje je się zachować pogodę ducha, gdyż wszystkie lustra ma pozasłaniane kartonami, a jeśli chce się przejrzeć na przykład podczas czesania, robi to nad otwartym sedesem, przeglądając się w tafli wody. Nie jest to może najszczęśliwsze wyjście, gdyż już nieraz wyciągała z dna muszli swoją sztuczną szczękę gdy z wrażenia, że tak wygląda, otwarła za szeroko usta, ale dzięki temu nie ogląda się w całej krasie, a jedynie w małej części, która i tak wystarcza, by z wrażenia nie mogła zasnąć przez następnych parę nocy.

Ludzie zwracają na nią uwagę nie tylko przez jej wygląd zewnętrzny, ale też niski wzrost, gdyż zwykle sięga im maksymalnie do łokci i wygląda jak dziecko nawet kiedy jest już stara, co w gruncie rzeczy wychodzi jej na dobre. Niestety jednak jej wygląd powoduje, że nie ma raczej szans na przystojnego partnera, o jakim marzy. Nikt nie wie o tym, że ogląda wybory misterów i zakochuje się we wszystkich facetach po kolei, a potem płacze w poduszkę z żalu nad tym, że nigdy jej nie spotkają i nie będą mieli szansy również się w niej zakochać.

Ma o sobie wysokie mniemanie i wydaje jej się, że jeśli ktoś na nią patrzy, to  niechybnie mu się podoba. Jednak jest także wybredna i na byle kogo nie zwraca uwagi, więc przeważnie takie wybrzydzanie ciągnie się przez długie lata i Karina spotyka swego wybranka dopiero w domu starców, kiedy już wszyscy są równie niscy jak ona, zaś sama ma słaby wzrok i nie widzi dokładnie, jak jej partner wygląda.

Related Posts

Tags:

8 komentarzy

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply