Klara – śmieszne znaczenie

Znaczenie imienia Klara – śmieszne znaczenie

Charakterystyczną cechą Klary jest jej drobna postura. Większości ludzi sięga po pas i dlatego patrzą na nią z góry. Chce dodać sobie powagi przez głośne mówienie, gdyż tylko wtedy ma szansę, by inni ją zauważyli, jednak mimo to mało kto zwraca na nią uwagę i ludzie oganiają się od niej jak od wyjątkowo upierdliwej muchy. Stara się uchodzić za pracowitą, ale chce we wszystkim wyręczać się kimś innym, a kiedy każe jej się zrobić coś konkretnego, udaje, że bardzo zmęczyła się oglądaniem telewizji. Męczy się samym myśleniem o pracy, zaś kiedy musi się czegoś uczyć gdy jeszcze chodzi do szkoły, siedzi nad książkami i płacze – potrafi w ten sposób spędzić wiele godzin i nie nauczyć się ani linijki.

Nie da się jednak powiedzieć, by zupełnie nic nie robiła, gdyż jest w jej życiu pewna czynność, w którą jest bardzo mocno zaangażowana i poświęca jej każdą chwilę swego wolnego czasu. Jest to dłubanie w nosie. Można mieć pewność, że gdyby kiedyś w jakimś nieszczęśliwym wypadku złamała sobie wszystkie palce u rąk, znalazłaby sposób, by dłubać w nosie palcami nóg, mimo że nie jest szczególnie wysportowana i mogłaby przy tym połamać sobie obie nogi w kilku miejscach.

Już po tym widać, że Klara ma skłonność do maniactwa i jej pasja nie jest tego jedyny przykładem. Innym jest fakt, że nigdy nie kupuje ubrań, bo uważa, że są  zbyt oklepane dla takiej barwnej osobowości, za jaką się mniema. Wyszukać sobie coś niebanalnego chodzi do pobliskiej castoramy i kradnie worki na cement, zawartość spuszczając w toalecie. Dostosowuje je do swojej figury i trzeba przyznać, że uzyskuje w tym całkiem niezłe efekty, ale kiedy złapie ją deszcz, cała jej praca idzie na marne.

Jedynym sportem, jaki uprawia, jest tarzanie się w błocie. Za każdym razem, gdy na podwórku jest morko, nie przepuści żadnej kałuży. Kiedy jest w szczególnie frywolnym nastroju, wciąga do błota przechodniów i uważa, że to strasznie zabawne kiedy wepchnie komuś grudę mokrej ziemi do kaptura, po czym ten ktoś założy ów kaptur na głowę. Nieraz już ktoś podbił jej za takie żarty oko, ale to też dla Klary może być śmieszne, zwłaszcza że lubi fioletowy kolor, nawet na swojej twarzy.

Related Posts

Tags:

1 komentarz

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply