Magdalena – śmieszne znaczenie

Znaczenie imienia Magdalena – śmieszne znaczenie

Najważniejszą sprawą w życiu Magdaleny jest to, jakim odcieniem różu umalować paznokcie i czy posmarować się samoopalaczem, czy może zaszaleć i zatrzasnąć się w solarium turbo. Lubi naturalny wygląd, dlatego nie maluje swej twarzy koloru wątroby drobiowej, a jedynie punktowo maskuje pryszcze pudrem w odcieniu kości słoniowej. Wygląda dzięki temu bez wątpienia interesująco, jednak jej nieprzeciętny wygląd nie jest jedynym, czym potrafi zainteresować, bo poza tym jest też niebywale błyskotliwa. Zauważa się to już w dzieciństwie, kiedy to w wieku 10 lat zaczyna wypowiadać pierwsze słowa, a pod koniec podstawówki zaczyna się wypowiadać pełnymi zdaniami.

Jest prawdziwą ulubienicą nauczycieli, zawsze sadzają ją w pierwszej ławce i nie mogą się z nią rozstać, więc chętnie zostawiają ją po lekcjach i na drugi rok w tej samej klasie. Dzieci jednak oskarżają ją, że jest lizuską, bo zawsze proponuje, że zetrze tablicę, nie wiedzą jednak o tym, że jest to po prostu jej ulubiony przedmiot w szkole, poza dzwonkiem.

Potem okazuje się, że jej inteligencja jest odwrotnie proporcjonalna do napigmentowania jej skóry, znajduje się na poziomie średnio rozwiniętego głowonoga, więc Magdalena średnio radzi sobie w codziennym życiu. Chce to jednak zmienić i ogląda w telewizji poradnik, jak być dobrą żoną, matką i bizneswoman – „Modę na sukces”, a jej idolką i wzorem do naśladowania jest – rzecz jasna – Brooke. Czasami ogląda też „Perfekcyjną panią domu” i z prowadzącą ma na pewno więcej wspólnego jeśli chodzi o poziom intelektualny, więc niewykluczone, że wkrótce będzie taka jak ona. Skrycie marzy, by wygryźć ją z programu, bo słyszała, że reflektory z planu są jeszcze silniejsze niż lampy w solarium. Poza tym Magda marzy o bogatym mężu. Zwykle szuka kandydata na dyskotece, a głównym kryterium jest dla niej grubość złotego łańcucha, jaki delikwent ma na szyi oraz fakt, czy jego czarne bmw ma żółte kołpaki i jest stuningowane, bo jeśli nie, Magdalena nie zamierza zawracać sobie głowy takim burakiem.

Related Posts

Tags:

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply