Pola – śmieszne znaczenie

Znaczenie imienia Pola – śmieszne znaczenie

Pola w kontaktach z mężczyznami udaje niedostępną i trzeba pisać do niej listy, bo na smsy i maile nie odpowiada, uważając, że to zbyt łatwa forma kontaktu z nią. Jednak tak naprawdę jest nimfomanką i ma ochotę rzucić się na każdego, kto nosi spodnie, a nie robi tego tylko dlatego, że nosi zawsze przy sobie torebkę z lodem, którym schładza się, ukradkiem przykładając go sobie w okolicach nerek. Kiedy lód się rozpuści, Pola może wyglądać, jakby nie zdążyła do łazienki, ale na pewno ma z tego powodu mniejsze problemy niż gdyby z niego zrezygnowała. Jednak ci, którzy wiedzą, jaka jest łasa na męskie wdzięki, starają się trzymać od niej z daleka, nie tylko dlatego, że nie zachwyca powierzchownością, lecz przede wszystkim z powodu jej problemów psychicznych.

Wiele można na jej temat powiedzieć, ale na pewno nie to, że jest normalna, ponieważ miewa bardzo zmienne nastroje, które nie nadążają się zmieniać, w efekcie czego czasami płacze i śmieje się jednocześnie albo jest zła i zadowolona, więc nigdy nie można przewidzieć jej zachowania. Nie wiadomo przy tym, czy gorsza jest jej złość, kiedy to wrzeszczy tak, że szkło pęka, czy też radość, gdyż wtedy wszystkich obłapia i całuje swoim mokrym, włochatym ryjkiem. Rodzice, by zapanować nad jej żywiołowością, trzymają ją zamkniętą w szafie i wypuszczają tylko w porze karmienia, ale nie na wiele się to zdaje, bo kiedy jest sama, jeszcze gorsze pomysły przychodzą jej do głowy.

Jeśli chodzi o jej ulubione zajęcia, to jest to przede wszystkim gotowanie, ale nigdy nie zadowala się sprawdzonymi przepisami, więc jej bliscy są zmuszeni do jedzenia przygotowywanych przez nią potraw z listowia i runa leśnego, gdyż jest zwolenniczką zielonej diety i lubi żywność nieprzetworzoną. Nie lubi za to sprzątać i nigdy tego nie robi, więc w jej domu leżą koty z kurzu wielkości spasionych świń, zaś naczynia myje tylko na święta, mocząc je w wannie i szorując domestosem.

Related Posts

Tags:

2 komentarze

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply