Sara – śmieszne znaczenie

Znaczenie imienia Sara – śmieszne znaczenie

Największą pasję Sary stanowią konie, ale wcale nie musi na nich jeździć, wystarczy jej przebywanie w ich obecności i wdychanie zapachów stajni. Bardzo ją to relaksuje i przywołuje  w jej pamięci najlepsze wspomnienia, więc po całym dniu spędzonym wśród swych ulubieńców wraca do domu przesiąknięta tym zapachem i bynajmniej nie idzie pod prysznic. Nie przeszkadza jej też, że zwykle ma na sobie sporo końskiego nawozu, bo uważa, że kiedy łajno wyschnie, samo się wykruszy. Różnie to bywa, ale ona i tak uważa się za specjalistkę od wszystkiego, co związane z końmi, głównie przez to, że kiedy była mała, miała całe stadko koni zrobionych z kasztanów, żołędzi i zapałek.

Potrafi rozmawiać tylko o koniach, zaś kiedy widzi, że jej rozmówca jest tym znudzony, natychmiast przechodzi na temat jeszcze bardziej ją interesujący, czyli ona sama. Zawsze opowiada tylko o swoich problemach i nawet jeśli nie dzieje się u niej nic niedobrego, narzeka nawet na to, co jest w porządku. Nic jej nie cieszy i wiecznie narzeka na swój los, przez co wszyscy mają jej dosyć i zwykle na imprezach upijają ją bimbrem, by zasnęła sobie gdzieś w kącie i nie męczyła nikogo swoją gadaniną.

Nie dziwi więc fakt, że żaden mężczyzna nie może z nią dłużej wytrzymać i nawet jeśli kogoś przyciągnie do niej fakt, że ma jakąś pasję, szybko ucieknie, kiedy pozna ją bliżej i zobaczy, jak Sara dba o higienę. Nie jest też szczególnie bystra i ma wielkie problemy z czytaniem. Czyta średnio jedną książkę na dziesięć lat, ale bardzo się tym chwali, podkreślając, że jest oczytana i wymieniając tytuły, jakie przeczytała, odkąd posiadła tę trudną sztukę – „Muminki” i „Łysek z pokładu Idy”, przez „Króla Maciusia Pierwszego” nie przebrnęła do tej pory. Być może jednak kiedyś jej się to uda, gdyż jest uparta i nie lubi rezygnować w połowie jakiegoś zadania.

Kiedy ktoś się z nią kłóci, nie powinien czuć się bezpiecznie, bo kiedy Sara znajdzie jakąś ciętą ripostę, budzi go nią kilka miesięcy później w środku nocy, dlatego lepiej nie wchodzić z nią w spory, tym bardziej, że ma już dość bycia grzeczną dziewczynką. Jest jej źle z tą opinią i chce zrobić coś bardzo złego. Czasami w przypływie odwagi posuwa się do wrzucania kamieni do ogródka sąsiada albo szczeka na jego psa, doprowadzając biedne zwierzę do zupełnej dezorientacji.

Śmieszne memy z imieniem Sara

Related Posts

Tags:

5 komentarzy

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply