Szymon – śmieszne znaczenie

Znaczenie imienia Szymon – śmieszne znaczenie

Szymon nie jest szczególnie bystry i czasem ma problemy z dogadaniem się z ludźmi, bo niezbyt dobrze posługuje się językiem polskim – nie umie odmieniać rzeczowników przez przypadki i zawsze mówi o sobie w trzeciej osobie.

Chętnie wyjeżdża za granicę, bo tam lepiej dogaduje się z ludźmi na migi i wydaje mu się, że jest bardzo komunikatywny.

Wyglądem również nie oszałamia, bo często jest szerszy niż wyższy, co należy złożyć na karb tego, że jego ulubioną rozrywką jest jedzenie pierogów na czas. Ma w tym imponujące sukcesy, ale za każdym razem, gdy zabiera się do bicia swego kolejnego rekordu, ląduje w szpitalu na płukaniu żołądka, lecz i tak nie zamierza z tym skończyć. Uwielbia także słodycze i stale musi mieć pod ręką coś słodkiego, najlepiej swoje ukochane draże z Biedronki, które je bez opamiętania nawet podczas wizyty u dentysty – wrzuca je sobie prosto do gardła bez gryzienia.

szymon

Szymon – śmieszne znaczenie

Jako dziecko ma problem z otoczeniem, bo dzieci śmieją się z niego, że jest gruby i nie chcą się z nim bawić. By zapewnić mu towarzystwo przynajmniej osiedlowych psów, rodzice wieszają mu na szyi pęto kiełbasy, jednak Szymon zjada je szybciej niż jakikolwiek pies zdąży poczuć zapach. Przez to jest raczej samotny, ale i tak tego nie zauważa pomiędzy jedna a drugą kostką czekolady. Kiedy już spotyka się z ludźmi, nie jest dla nich szczególnie miły i często czyni im przytyki na temat szczupłej budowy ciała, gdyż uważa, że sam wygląda jak prawdziwy mężczyzna, choć gabarytami mógłby obdzielić ich przynajmniej trzech.

Poza tym jednak Szymon nie ubolewa nad brakiem towarzystwa, bo zawsze potrafi sobie znaleźć jakąś interesującą rozrywkę. Lubi  na przykład pływać, ale niestety nie zawsze w jego przypadku kończy się to dobrze, bo czasem ktoś powiadamia Greenpeace, że w jeziorze lub rzece znajduje się zabłąkany wieloryb.

Powoduje to także, że poziom wody niebezpiecznie się podnosi i może zalewać brzeg, więc kiedy mieszkańcy okolicznych wsi widzą, ze Szymon idzie na plażę, gonią go z widłami jak ogra, chcąc go zniechęcić do kąpieli.

Zobacz też: Szymon

szymon1

Więcej memów z imieniem Szymon – Szymon to nie imię

 

Related Posts

Tags:

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply