Filip – śmieszne znaczenie

Znaczenie imienia Filip – śmieszne znaczenie

Czasami miewa problemy z określeniem swojej osobowości i wydaje mu się, że jest swoją własną babcią albo kotem sąsiada. Nawet jeśli udaje mu się szybko wracać do równowagi, czasem obserwuje u siebie nieposkromioną chęć zrobienia sobie trwałej na baranka albo umycia się za pomocą własnego języka, przez co uchodzi za dziwaka i niektórzy nie chcą się z nim zadawać.

Dlatego też zwykle gada sam do siebie, najchętniej przed lustrem, gdyż ma dziwną przypadłość polegającą na tym, że musi swojemu rozmówcy patrzeć w dziurki od nosa.

Ciężko jest mu zapanować nad swoimi instynktami i jest bardzo impulsywny, czasem bije ludzi bez powodu parasolką po głowie, a kiedy ktoś zaczepia go na ulicy, pluje im na buty. Osoby, które chcą mu dać jakieś ulotki na mieście, muszą liczyć się z tym, że może zażądać, by pokazały mu wszystkie, jakie mają, bo twierdzi, że dostał najbrzydszą, nawet jeśli wszystkie są dokładnie takie same. Gotów jest bić się z kimś tylko dlatego, że szturchnął go niechcący ramieniem i czasami jego policyjna kartoteka obfituje w takie wydarzenia.

FILIP

Filip – śmieszne znaczenie

Jeśli zaś chodzi o kobiety, to każda napotkana, jaka nieopatrznie na niego popatrzy, na pewno będzie przez niego nagabywana, bo Filip twierdzi, że gdy ktoś na niego patrzy, to na pewno z zachwytem.

Raczej trudno się z tym zgodzić, gdyż nie jest typem intelektualisty i wyglądem też nie powala, choć trzeba przyznać, że szerokość jego ramion jest imponująca – rzadko mieści się w drzwi i musi wszędzie wchodzić bokiem. Wynika to z tego, że Filip do każdego posiłku dodaje pokaźną porcję sterydów, a zamiast napojów pije rozbełtane jajka.

Nie dba o wykształcenie, ale mimo to marzy mu się, by zapisać się na Akademię Sztuk Pięknych, bo słyszał, że robi się tam rzeźbę, a on marzy nie tylko o umięśnionych ramionach, ale też „wyrzeźbionym” torsie. Chwilowo zamiast sześciopaku na brzuchu, ma sześciopak piwa w lodówce, a to na wypadek, gdy uda mu się poderwać jakąś dziewczynę i zaprosić ją do domu. Pozostawanie w związku z nim nie jest łatwe ani przyjemne, nie tylko dlatego, że zajmuje dużo miejsca w łóżku i jego żona musi spać obok na dywaniku, ale przede wszystkim jest szalenie zazdrosny i nie chce, by ktoś ją oglądał, więc zamyka ją w szafie na haczyk.

Related Posts

Tags:

1 komentarz

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply