Ada – śmieszne znaczenie

Znaczenie imienia Ada – śmieszne znaczenie

Kobieta nosząca imię Ada uważa, że wszystko jej wypada i czasem zachowuje się jak nawiedzona. Kiedy ma na to ochotę, biega wokół i macha rękami, wmawiając wszystkim, że w ten ekologiczny sposób produkuje energię.

Jest rozpieszczona przez rodziców, bo ilekroć tego chciała, kupowali jej słodycze. W efekcie jej zęby stały się czarne i spróchniałe, zaś nogi ma krzywe od siedzenia na szafie, bo zawsze musiała zajmować najwyższe miejsce, by pluć wszystkim do zupy.

Uwielbia zwierzęta i sama nie może się doliczyć, ile hoduje psów i kotów, niewykluczone, że kiedyś stanie się ich pokarmem, bo czasem patrzą na nią pożądliwym wzrokiem, zwłaszcza jeśli jest utuczona.

Chce być ciągle  w centrum uwagi, a kiedy nikt na nią nie patrzy, wydaje odgłosy dzikiego zwierzęcia i drapie wszystkich swymi długimi paznokciami aż do krwi. Czasem zachowuje się jak opętana, ale jeśli chce się odprawić nad nią egzorcyzmy, nie da się tego zrobić, gdyż stale męczy ją wielkie pragnienie i od razu wypija całą wodę święconą. Za nic nie przyzna się, że to kac, gdyż zeszłego wieczoru wypiła cały zapas denaturatu, a kiedy ktoś pyta ją, dlaczego ma fioletowe usta, odpowiada, że to najnowszy trend w makijażu.

ada1

Ada – śmieszne znaczenie

Jej wielką fobię stanowi ciemność. Wydaje jej się, że ilekroć wyjdzie na dwór po zmroku, pochwycą ją ręce jakiegoś potwora, choć żaden już nie straszy w okolicy, bo nie mogli znieść jej konkurencji. Nie lubi także komedii romantycznych, bo boi się, że kiedyś przydarzy jej się taka sytuacja, a ona nie chce spotkać księcia z bajki, bo wie, że to tylko przebrana żaba. Płazy i gady to jedyna kategoria zwierząt, do jakich nie może się przekonać, ich śliska skóra kojarzy jej się nieprzyjemnie i miewa koszmary o Godzilli wychodzącej spod jej łóżka i raczącej się jej kolacją, a tego na pewno nie zniesie. Kiedy śni jej się taki koszmar, szukając ratunku, wbiega do toalety, chowa głowę w klozecie i nakrywa się pokrywą, myśląc, że dzięki temu jest niewidoczna. Bliscy często znajdują ją tam nad ranem – plus jest taki, że oszczędza czas, jaki musiałaby poświęcić na mycie włosów.

Więcej informacji na tematu imienia Ada znajdziesz tutaj: Ada

ada1

Więcej memów z imieniem Ada znajdziesz tutaj: Ada to nie imię

Related Posts

Tags:

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply