Natasza – śmieszne znaczenie

Znaczenie imienia Natasza – śmieszne znaczenie

Natasza, nawet jeśli nie ma nic wspólnego z Rosją, stara się wmawiać wszystkim, że ma carskie korzenie. Za dowód tego uważa fakt, że świetnie prezentuje się w walonkach i wielkiej futrzanej czapie i by wszystkim zaimponować swoimi królewskimi genami, chodzi tak przez okrągły rok.

Jeśli nie stać jej na kupno takiej czapy, nie pogardzi też martwym lisem znalezionym gdzieś w lesie i wówczas oplata sobie jego ogon wokół szyi, tworząc gustowny komplecik, ale pazurki trochę drapią ją w szyję. Nie zważa jednak na to i marzy o podróży do Petersburga z nadzieją, że tam zakocha się w niej potomek Gagarina i razem odlecą w kosmos. Chce z bliska obejrzeć dziurę ozonową, bo mocno przykłada się do jej powiększenia, używając ogromnych ilości lakieru do włosów. Zastępuje nim wszystkie kosmetyki, nawet lakier do paznokci, bo słyszała, że jeśli dziura ozonowa będzie wystarczająco wielka, zobaczymy kosmitów.

Ma bardzo wojownicze nastawienie, walczy o wszystko ze wszystkimi. Kiedy w autobusie ktoś chce zająć upatrzone przez nią miejsce, pokazuje mu rząd swoich ostrych zębów, przez co niejedną staruszkę doprowadziła już na skraj zawału.

NATASZA

Natasza – śmieszne znaczenie

Mąż służy jej głównie do produkowania pieniędzy, a kiedy umrze, najpewniej przerobi jego ciało na papier, na którym wydrukuje fałszywe banknoty i pojedzie w podróż na Ural. Jest to tym bardziej prawdopodobne, że interesuje się tylko dużo starszymi mężczyznami, wyszukując ich głównie w kościele i patrzy, ile dają na tacę. Jeśli zamiast brzęku monety słyszy szelest papieru, rzuca się zwinnie jak ryś i uwodzicielsko smyra delikwenta po twarzy końcem swego lisiego ogona. Nikt nie może oprzeć się upajającemu zapachowi naftaliny, jakiej używa zamiast perfum, dlatego kiedy jej wybranek jest półprzytomny, do razu konsumuje związek, nieraz tym samym od razu wyprawiając go na tamten świat.

Ma wielkie umiejętności dyplomatyczne, dzięki którym potrafi wykręcić się  z każdych opałów. Nawet jeśli ktoś złapie ją na gorącym uczynku za rękę, gotowa się wyprzeć, twierdząc, że tylko użyczyła komuś swej ręki jako rekwizytu.

Znaczenie imienia Natasza znajdziesz tutaj: Natasza

 

Related Posts

Tags:

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply