Dawid – śmieszne znaczenie

Znaczenie imienia Dawid – śmieszne znaczenie

Dawid mocno identyfikuje się ze swoim biblijnym imiennikiem i podczas każdej wizyty w zoo stara się wejść do klatki z lwami. Na szczęście jest na to za gruby i nie może przecisnąć się między kratami, bo pewnie niewiele by z niego zostało po takiej wizycie. Uważa też, że ma jakieś ponadnaturalne zdolności i tylko czeka, by się w nim uaktywniły.

Jednak jedynym, co jest w nim niesamowite, jest jego lenistwo – za każdym razem, kiedy wykonuje jakąś czynność, czyni prawdziwy cud, więc właściwie w pewnym sensie można się z nim zgodzić.

Utrzymuje, że jest człowiekiem bardzo religijnym. By to udowodnić, podczas każdej mszy chodzi do komunii kilka razy. Kiedyś był też ministrantem, ale został wyrzucony za dzwonienie dzwonkiem w nieodpowiednim momencie. Mimo to nadal marzy o karierze księdza, tym bardziej, że lubi chodzić  w sukienkach i uważa, że czarny go wyszczupla.

dawid

Dawid – śmieszne znaczenie

Nie oznacza to jednak, by Dawid żył tylko religią, gdyż poza tym ma całkiem przyziemne zainteresowania. W wolnych chwilach chętnie gra w pchełki, ale tylko jeśli udaje mu się złapać wystarczającą ich ilość. Trzeba wiedzieć, że jest wielkim miłośnikiem psów, swojego pupila zabiera wszędzie ze sobą. Kiedy był mały i chodził do szkoły, pakował go do plecaka, a podczas lekcji trzymał pod ławką. Kiedy nauczycielka pytała, co to za odgłosy warczenia dobiegają spod jego stolika, przekonywał, że nie jadł śniadania i dlatego tak strasznie burczy mu w brzuchu.

Lubi również chodzić po przystankach autobusowych i uczyć się na pamięć rozkładu jazdy. Trenuje  w ten sposób pamięć i może pracować jako jednoosobowa informacja turystyczna, ale ludzie nie mają do niego za bardzo zaufania, ponieważ ma zeza i kiedy z kimś rozmawia, osoba ta ma wrażenie, że jego rozbiegane oczka świadczą o jego nieszczerości. Zresztą jego wygląd także nie jest szczególnie normalny, zwłaszcza jeśli chodzi o jego włosy, które Dawid uparcie farbuje na łyso, ale one ciągle odrastają w swym zwykłym kolorze, a w dodatku sterczą jak u stracha na wróble, mimo że co rano układa je na cukier.

Zobacz też: Dawid

dawid9

Więcej memów z imieniem Dawid – Dawid to nie imię

 

Related Posts

Tags:

1 komentarz

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply