Oskar – śmieszne znaczenie

Znaczenie imienia Oskar – śmieszne znaczenie

Kiedy w telewizji jest transmisja z rozdania Oscarów, nie śpi z ekscytacji przez tydzień i za każdym razem, gdy jakaś znana osoba wymawia słowo „Oscar”, pieje z zachwytu, bo myśli, że o nim mowa. Jest bardzo zarozumiały, zaborczy i złośliwy wobec innych. Chce wszystkim zrobić na złość i jeśli pada deszcz, on wychodzi się opalać, twierdząc, że nie zamierza zachowywać się tak jak inni.

Chcąc zamanifestować swoją odmienność, nosi skarpetki na rękach zamiast rękawiczek, a majtki zakłada na spodnie, twierdząc, że wtedy jest mu cieplej i wygodniej.

Nie zwraca uwagi na to, że ludzie się z niego śmieją, zresztą bardziej ceni sobie kontakt ze zwierzętami i to im podporządkowuje znaczną część swojego czasu. Ma psa i kota, z którymi śpi w jednym łóżku i czasem budzi się pogryziony i podrapany, ale nic sobie z tego nie robi, a gdy ktoś pyta go o powstanie tych ran, opowiada fantastyczną historię, jak to do jego domu włamała się grupa złodziei, a on pokonał ich przy pomocy plastikowego widelca.

oskar

Oskar – śmieszne znaczenie

Hoduje również kilka żółwi, ale nie dlatego, że lubi te zwierzęta, a po to, by zapewnić sobie dostawę wody zużytej przez te stworzenia. Przeczytał w jakimś naukowym czasopiśmie, chyba we „Wróżce”, że taka woda znakomicie wzmacnia wzrok, a ponieważ zgubił gdzieś złotówkę, chce ją wypatrzyć.

Jeśli chodzi o jego zainteresowania, to jest to przede wszystkim ideologia faszystowska. W domu ma cały komplet nagrań VHS z płomiennymi wystąpieniami przywódców, których słucha z wypiekami na twarzy, mimo że nie rozumie ani słowa, bo nie nadąża z słuchaniem. Jego hobby jest też zbieranie kobiecej bielizny, choć zupełnie nie wiadomo, do czego jest mu ona potrzebna, kupuje ją tylko i gromadzi, aż nie ma miejsca na swoją własną.

Chodzi do sklepów z używaną bielizną i wyszukuje stare majtki barchanowe z nogawkami, a kiedy ktoś go o to pyta, odpowiada, że zimą będzie w to ubierać swojego psa, ale nie jest to prawda, bo te majtki są za duże dla jego ratlerka.

Zobacz też: Oskar

oskar10

Więcej memów z imieniem Oskar – Oskar to nie imię

 

Related Posts

Tags:

3 komentarze

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply