Maciej – śmieszne znaczenie

Znaczenie imienia Maciej – śmieszne znaczenie

Maciek dość szybko się denerwuje, a kiedy mu się to zdarza, zacina się i nie potrafi wykrztusić z siebie słowa, co denerwuje go jeszcze bardziej, ale jeszcze bardziej wówczas irytują się osoby z jego otoczenia, wobec czego łatwo może dojść do rękoczynów.

Najłatwiejszym sposobem, by się mógł zrelaksować, jest kąpiel w wannie.

Trzeba jednak wiedzieć, że Maciej nie wchodzi do wanny inaczej, jak z papierosem w jednej i z piwem w drugiej ręce. Nieraz już się pośliznął i wyrżnął głową w ścianę, co może być przyczyną jego dziwnych stanów, a nawet bardzo prawdopodobne, że tak jest, ale nie zamierza z takiego błahego powodu zmieniać swoich przyzwyczajeń. Jego kosz na brudną bieliznę jest pełen puszek po piwie i petów, zaś brudne ubrania walają się po całym domu, co może być kolejną bezpośrednią przyczyną stłuczenia podstawy czaszki przez Macieja w najbliższej przyszłości.

maciej

Maciej – śmieszne znaczenie

Ludzie raczej nie traktują go poważnie, bo słynie jako osoba nieporadna, a nawet gamoniowata. Wszyscy czują się w obowiązku dbać o niego jak o dziecko, a czasem nawet pytają, czy nie trzeba mu zmienić pieluchy. Powodem takiej żenującej dla niego sytuacji jest fakt, że woń, jaką wydziela, trudno pomylić z fiołkami.

Nie da się nie zauważyć, że Maciek nie jest miłośnikiem higieny i mimo że często przesiaduje w wannie, potrafi wyjść z niej jeszcze brudniejszy niż był wcześniej. Na próżno można się domyślać, jak on to robi, bo to jego słodka tajemnica, kolejną zaś jest to, dlaczego przy muzyce klasycznej, jakiej namiętnie słucha, uznaje za stosowne tańczyć break dance’a, oczywiście w swej własnej wersji, czyli tylko przy pomocy rąk.Lepiej jednak nie wnikać za bardzo w jego tajemnice, gdyż jest bardzo wrażliwy i może zamknąć się w sobie albo w łazience i nie wiadomo, co będzie bardziej uciążliwe.

Kobiety nie są dla niego ważne, nie ma dla nich miejsca w jego życiu, ale jeśli trafi się jakiś przystojny kolega, być może będzie potrafił wygospodarować dla niego chwilkę czy dwie na piwko i papierosa. Najbliższy jednak kontakt ma ze swoimi rodzicami, zwłaszcza ojcem i bez względu na to, o której kładzie się spać, nie zaśnie, jeśli tata nie przeczyta mu paru stron „Tajemniczego ogrodu”.

Zobacz też: Maciej

maciej12

Więcej memów z imieniem Maciej – Maciej to nie imię

Related Posts

Tags:

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply