Dominik – śmieszne znaczenie

Znaczenie imienia Dominik – śmieszne znaczenie

Dominik rozwija się znacznie wolniej niż jego koledzy. Kiedy oni chadzają na randki z dziewczynami, on wciąż jeszcze jest na etapie zbierania pokemonów i mama musi mu wycierać usmarkany nos.

Ponieważ jest niski, nie może sięgać do kranu i pije wodę z klozetu, ale akurat to mu nie przeszkadza, bo uważa, że taka woda ma wiele witamin i ma nadzieję, że dzięki nim szybko urośnie.

Chce zwiedzić cały świat na swoim składaku, który dostał na komunię. Na razie trenuje jeżdżenie wokół bloku i trąbi klaksonem na wróble, wyobrażając sobie, że to ciężarówki. W ogóle lubi sport, bo myśli, że od tego kości mu się powyciągają i będzie większy.

Chętnie uprawia wspinaczkę górską – w swoim pokoju układa stos poduszek i wdrapuje się po nich, a ponieważ lubi ryzyko, robi to bez żadnego ubezpieczenia. Kiedy coś mu nie wychodzi, kładzie się do łóżka ze swoim ulubionym pluszowym misiem i na uszko zwierza mu się ze swoich problemów.

DOMINIK

Dominik – śmieszne znaczenie

Od rodziców stara się trzymać z daleka, bo pamięta, jak jeszcze nie tak dawno temu wmuszali w niego kaszkę na śniadanie. Porozumiewa się z nimi poprzez smsy, ale podejrzewa, że kiedy prosi ich o wyższe kieszonkowe, kasują wiadomości i udają, że nic nie zaszło. Dlatego stara się wysyłać smsy na telefon stacjonarny, ale nie wie czemu nigdy nie dochodzą, być może ma zły numer.

Jest człowiekiem bardzo wrażliwym, skłonnym do wpadania w depresję. Jeśli znajomi nie powiedzą mu każdego dnia, że jego włosy wyglądają fantastycznie (co wieczór zaplata je w warkoczyki i usilnie zapuszcza, sięgają mu już do łokci), natychmiast wpada w fatalny humor i musi brać lekarstwa. Psychiatra wypisuje mu receptę na dwa rodzaje pigułek: czerwone pobudzające i zielone uspokajające, ale Dominikowi problem sprawia rozróżnianie kolorów i często bierze tę niewłaściwą, co czasem ma tragiczne skutki, ale też sprawia, że jego życie obfituje w mocne wrażenia.

Jest kinomaniakiem, uwielbia filmy dla dzieci i stara się naśladować swoich ulubionych bohaterów, między innymi kąpie się w szambie jak Shrek i jest głupi jak Jaś z bajki o magicznej fasoli.

Zobacz też: Dominik

dominik7

Więcej memów z imieniem Dominik – Dominik to nie imię

Related Posts

Tags:

1 komentarz

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply