Gabriel – śmieszne znaczenie

Znaczenie imienia Gabriel – śmieszne znaczenie

Gabryś jest wielkim oszustem i krętaczem, praktycznie nigdy nie mówi prawdy. Jeśli ktoś zadaje mu jakieś pytanie, na pewno nie uzyska prawdziwej odpowiedzi, prawda nie chce mu przejść przez gardło.

Okłamuje nawet sam siebie, a swoim najbliższym wmawia, że jest przystojnym blondynem, podczas gdy tak naprawdę jest rudy jak rydz i waży tyle co słoń. Nikt mu nie wierzy, ale jemu wydaje się, że łykają wszystko, co im mówi jak młode pelikany ryby.

Jest dziwacznym człowiekiem, ma takie zainteresowania, na wiadomość o których normalni ludzie pukają się w głowę. Wieczorami zakłada kapcie na uszy i straszy przejeżdżające tramwaje lub też wychodzi na szyny, a gdy motorniczy zatrzymuje pojazd myśląc, że to samobójca, pociera głową o przód tramwaju, uśmiechając się z ulgą i mówi, że tak go swędziało, iż nie mógł już wytrzymać.

gabriel

Gabriel – śmieszne znaczenie

W wolnych chwilach gra w pokera rozbieranego, ale nigdy nikogo nie zaprasza do gry, bo jest na to zbyt wstydliwy. Mimo że znaczy karty, zawsze przegrywa z kretesem i musi się rozbierać do rosołu, ale lubi taki stan i czuje się dzięki temu szalenie wyzwolony. Od czasu do czasu lubi w stroju Adama wybiec na klatkę schodową, lecz któregoś dnia zobaczył go pies sąsiadki i ilekroć słyszy przez drzwi jego kroki, wyje i w jego głosie słychać strach, że znowu będzie narażony na taki widok.

Gabriel nie lubi męczyć zwierząt, dlatego od tego czasu stara się wychodzić przez okno po rynnie, narażając swoje życie, bo któryś sąsiad może pomyśleć, że to kochanek jego żony i strzelić mu z dubeltówki prosto w goły tyłek.

Poza tym Gabriel lubi gotować, ale nie zadowala się tradycyjnymi potrawami tylko zawsze chce wymyślać coś nowego. Jego popisowym daniem jest jajko na twardo, którego nie gotuje, ale piecze je w piekarniku, a potem zjada razem ze skorupką, by zapewnić sobie duże ilości wapnia w trosce o swe uzębienie, które wygląda, jakby należało do stuletniego dziadka.

Jego pożycie z kobietami nie układa się za dobrze, bo nigdy nie mówi im prawdy na temat stanu swojego konta, zaś kiedy pytają, czy ładnie wyglądają, odpowiada zgodnie z prawdą, że mają krzywe nogi, tłusty brzuch czy perkaty nos i każe doceniać to, że w końcu nie kłamie.

Zobacz też: Gabriel

Related Posts

Tags:

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply