Leo – śmieszne znaczenie

Znaczenie imienia Leo – śmieszne znaczenie

Leo swoje braki w wyglądzie i inteligencji stara się nadrabiać swoim krzykliwym głosem i i tym, że organizuje grupkę jeszcze bardziej niż on opóźnionych w rozwoju chłoptasiów i próbuje zrobić z nich drużynę piłkarską.

Nie potrafi szybko biegać, więc jeździ po boisku na hulajnodze i tych, którzy popełniają jakieś błędy, smaga po nogach leszczynową rózgą oraz wrzeszczy tak, że słychać go na Stadionie Narodowym. Trzeba mu jednak oddać, że szczerze lubi swoją pracę i jest dobry w tym, co robi.

Nigdy nie sprzedaje meczy, bo nikt nie chce ich kupować, a na swym trenowaniu może zrobić całkiem niezły interes, sprzedając na targu pomidory, którymi rzucają w jego drużynę kibice.

leo

Leo – śmieszne znaczenie

By podkreślić swoją przynależność do pewnej grupy społecznej, zawsze ubiera się na biało- czerwono oraz nosi koszulkę ze swoim nazwiskiem. Nieraz już przez to dostał łomot w ciemnej uliczce i jego włosy stają się coraz rzadsze, ale nie zamierza rezygnować z utożsamiania się ze swymi graczami i jest z nich dumny, bo przez 10 lat gry mają na swym koncie aż 3 gole.

Na szczęście jednak Leo nie skupia się tylko na swym jakże udanym życiu zawodowym, bo chce też mieć równie udane życie osobiste. Niestety jest sam, ale usilnie nad tym pracuje, wystając w oknie swojego domu i licząc, że w ten sposób wypatrzy na ulicy jakąś odpowiednią dla siebie kobietę.

Głównym kryterium są dla niego włosy – im jest ich na twarzy kobiety więcej, tym lepiej, bo Leo lubi męskie kobiety, gdyż sam ma w sobie wiele pierwiastków babskich. Objawia się to głownie w ten sposób, że dużo dbałości poświęca swoim nogom. Żeluje na nich włosy, a nieraz nawet je rozjaśnia, więc nawet zimą nosi krótkie spodenki, by to pokazać. Marzą mu się też wysokie obcasy, by je wydłużyć, ale niestety niewygodnie jeździ mu się w nich po boisku, więc musi poprzestać na kozakach na płaskim obcasie.

To zainteresowanie włosami na ciele należy wyjaśnić tym, że na głowie nie ma czym się interesować, gdyż wie, że te mizerne siwe resztki, jakie jeszcze hoduje, niebawem znajdą się w garści jakiegoś rozwścieczonego po kolejnym meczu kibica.

Zobacz też: Leo

Related Posts

Tags:

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply