Wojciech – śmieszne znaczenie

Znaczenie imienia Wojciech – śmieszne znaczenie

Wojtkowi bardzo zależy na zdobyciu władzy. Wykazuje to dążenie już w przedszkolu, kiedy to ustawia dzieciaki na placu zabaw, a kiedy nie chcą się mu podporządkować, dźga je patykiem między żebra. W dorosłym życiu marzy o zdobyciu fotela prezydenta. By to osiągnąć, chce przejść całą drogę zawodową, więc zatrudnia się jako sprzątacz w domu prezydenckim albo przynajmniej w urzędzie.

Wydaje mu się, że spełnia ogromnie ważną rolę kiedy wyrzuca do kubła na śmieci ważne papiery, takie jak faktury za papier toaletowy, albo ściera kurz z miejsca, na którym usiądzie jakaś ważna persona. Ma wrażenie, że uczestniczy poprzez to w historii i jest z siebie strasznie dumny.

Jednak przez to, że praca ta jest dla niego bardzo ambitna, ale niestety słabo płatna, musi sobie dorabiać w mniej ambitny sposób. Mianowicie, zarabia na życie ciałem. Pracuje jako wieszak na ubrania, a konkretnie – prezentuje slipki dla mężczyzn szczególnie chudych i słabo obdarzonych przez naturę. Nikomu nie przyzna się do tego, że tak naprawdę bardzo lubi prezentować swoje wdzięki i chętnie zapozowałby do jakiegoś kalendarza, na przykład dla koła gospodyń wiejskich, ale niestety na razie nikt mu tego nie proponuje.

wojciech

Wojciech – śmieszne znaczenie

W oczekiwaniu na jakąś ciekawą ofertę Wojtek stale pracuje nad swoją urodą, wybielając zęby popiołem i ścierając paznokcie na betonie. Czasem posuwa się nawet do rozjaśnienia włosów na nogach, by podkreślić ich niepowtarzalny kształt – są krzywe jakby przez całe życie siedział na beczce, lecz dla niego jest to jeden z najważniejszych wyznaczników męskości.

Jest w sobie zakochany i przegląda się w każdej wystawie sklepowej. Uważa, że jeśli nie zostanie prezydentem, to śmiało może zostać pierwszą damą, bo żadna kobieta nie dorównuje mu wdziękiem i czarem. Całkiem możliwe, że mu się to uda, nawet jeśli będzie musiał zmienić płeć (choć w jego przypadku nie będzie to skomplikowane zadanie), ponieważ jest bardzo zdeterminowany i uparcie dąży do każdego swojego celu.

Nie lubi przegrywać, uwielbia za to walczyć. Ma na koncie wyrok za dotkliwe pogryzienie psa, który ośmielił się na niego warknąć, ale ukrywa tę niechlubną kartę swojej przeszłości, bo wie, że mogłaby mu zaszkodzić w karierze politycznej albo w showbiznesie.

Zobacz też: Wojciech

wojciech

Więcej memów z imieniem Wojciech – Wojciech to nie imię

Related Posts

Tags:

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply