Michał – śmieszne znaczenie

Znaczenie imienia Michał – śmieszne znaczenie

Kiedy ktoś pyta go, co u niego słychać, uśmiecha się tylko z tajemniczą miną, sugerując, że wydarzyło się coś niezwykłego. Tak naprawdę nic się u niego nie dzieje, a jedyną atrakcją w jego życiu jest to, że zadzwoniła do niego babcia ze stolicy.

Jest całkowicie uzależniony od swojej rodziny i nigdy nie stawia na swoim, kiedy wychodzi rano z domu, pyta mamy, w co ma się ubrać, a kiedy ma już swoją rodzinę, dzwoni do niej codziennie rano z  tym samym pytaniem.

Rzadko jednak jego życie przybiera taki obrót, bo najczęściej całe dnie spędza przy komputerze, grając w Mario odkąd gra ta powstała, ale nigdy nie przeszedł nawet pierwszego poziomu. Przez to jest raczej korpulentny i czasem zakleszcza się w krześle, więc nie wstaje z niego, tylko kursuje na nim od lodówki do komputera. Kiedy mama każe mu zejść po ziemniaki do piwnicy, również próbuje zjeżdżać na krześle, ale średnio mu to wychodzi.

Nie ma czasu na higienę, dlatego siusia do stojącego obok biurka fikusa, inne rzeczy zaś załatwia maksymalnie raz na tydzień. Mało zdaje sobie sprawę z tego, co się wokół niego dzieje, a kiedy chce się go przywołać do rzeczywistości, najskuteczniejszym sposobem jest oznajmienie mu, że ma na szyi pająka.

michał

Michał – śmieszne znaczenie

Jego arachnofobia jest tak wielka, że gotów jest wyrzucić przez okno swój ukochany komputer kiedy widzi, że siedzi na nim jakiś mały pajączek, częściej jednak jest tak przerażony, że natychmiast wybiega z głośnym krzykiem z mieszkania, zrzucając po drodze ubranie, bo wydaje mu się, że oblazły go miliony wstrętnych pająków. Nie bierze pod uwagę tego, co tłumaczą mu znajomi – że żaden pająk nie jest takim idiota, by się do niego zbliżać, bo nawet takie małe żyjątka mają węch.

Poza tym Michał bardzo lubi pompować balony, a ponieważ nie chce, by nawet jego najmniejszy wysiłek nie poszedł na marne, w jego pokoju unoszą się dziesiątki napompowanych balonów. Planuje, że kiedy już rozrośnie się na tyle, że nie będzie mógł wydostać się z krzesła, przywiąże do niego wszystkie te balony i unosząc się dzięki nim, zwiedzi całe miasto, choć prawda jest taka, że nigdy nie oderwie się od Mario.

Zobacz też: Michał

Related Posts

Tags:

6 komentarzy

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply