Olga – śmieszne znaczenie

Znaczenie imienia Olga – śmieszne znaczenie

Olga to potomkini walecznych wikingów. Zwykle ma płomienne włosy i taką samą brodę, ale o tym ostatnim mało kto wie, bo każdego ranka wyrywa ją sobie pęsetą, włosek po włosku. Musi przez to wstawać codziennie bladym świtem, ale nie można jej namówić na używanie maszynki do golenia, bo twierdzi, że wtedy czułaby się zbyt męsko.

Jest wysoka, postawna i mówi grubym głosem. Kiedy odbiera telefon, ludzie proszą, by poprosiła małżonkę, choć jej mąż jest zwykle jej przeciwieństwem – jest mały, szczupły i cichy. Nic zatem dziwnego, że siedzi jak mysz pod miotłą, a Olga dyryguje nim jak lokajem. Musi odsuwać jej drzwi od kabiny prysznicowej i nosić za nią wizytową torebkę, która jest wielkości średniego bagażu i można w niej śmiało upchnąć dorosłego słonia. Nie jest to bynajmniej przymówka do tego, że Olga dużo je, ona ma po prostu grube kości. Kiedy siada na krześle, ono trzeszczy pod nią i nieraz już zaliczyła upadek, dlatego w tramwaju, zamiast zajmować dwa miejsca, woli stać, utrzymując go tym samym w równowadze na zakrętach.

OLGA

Olga – śmieszne znaczenie

W pracy lubi dominować, a jeśli ktoś nie chce jej się podporządkować, będzie krzyczeć tak długo, aż wszystkim popękają bębenki. Mimo to wydaje jej się, że doskonale dogaduje się z ludźmi i rzeczywiście – ona mówi, a oni słuchają. Ma smykałkę do interesów, zwłaszcza jeśli chodzi o handel. Kiedy odwiedza ją akwizytor, nie tylko on niczego jej nie sprzedaje, ale często nawet wychodzi od niej ze starą lampą i cieszy się, że odkupując ją od niej, zrobił interes życia.

Jedynym, co może do niej zniechęcać, głównie jeśli chodzi o ewentualnych partnerów, jest fakt, że nigdy nie myje nóg. Zimą twierdzi, że nie chce przeziębić sobie pęcherza, a latem chodzi wyłącznie  w sandałkach, nawet w deszcz, więc nogi same się myją. Ma też osad na zębach od palenia papierosów i picia kawy, ale nie zmierza się go pozbywać, bo bardzo lubi rzeźbić w nim fantazyjne wzory, uważa się w tym za prawdziwą artystkę. Zresztą nie po to co rano pozbywa się brody, by nie miała uśmiechać się od ucha do ucha, eksponując swoje niepowtarzalne uzębienie.

Znaczenie imienia Olga znajdziesz tutaj: Olga

olga1

 

Więcej memów z imieniem Olga znajdziesz tutaj: Olga to nie imię

Related Posts

Tags:

3 komentarze

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply