Róża – śmieszne znaczenie

Znaczenie imienia Róża – śmieszne znaczenie

Ta Róża ma zdecydowanie więcej kolców niż kwiatów, o czym ławo można się przekonać, klepiąc ją w ramię na powitanie. Nie pachnie też najpiękniej, zdecydowanie bliżej jej do aromatu gnijącego kompostu niż bukietu świeżych kwiatów, ale to już kwestia jej luźnego podejścia do higieny.

Jest bardzo gadatliwa, buzia nie zamyka jej się nawet gdy śpi i je z pełnymi ustami, opluwając swoich towarzyszy tym, co akurat spożywa. Przy jedzeniu ma też tendencje do puszczania baków, które są tak samo wonne, jak głośne, ale zupełnie się tym nie krępuje i uważa, że ludzie powinni się z tego cieszyć, bo to, że się tak przy nich zachowuje, świadczy o jej wielkim przywiązaniu.

Jada wyłącznie w fast-foodach, najlepiej w godzinach szczytu i kiedy nie ma miejsca, siada pod stołem przystojnych chłopaków. Wykorzystuje to do nawiązania znajomości i ciągnie ich za nogi. Kiedy jest w wyjątkowo frywolnym nastroju, przywiązuje im też sznurowadła do krzeseł, lecz kiedy zwrócą uwagę na to, że pod stołem coś się dzieje i ją zauważą, potrafią zmykać z prędkością światła, nie zważając na ciągnące się za nimi meble, więc ostatecznie na nic jej się to nie zdaje.

ROZA

Róża – śmieszne znaczenie

Marzy o poślubieniu bogatego szejka, nie tyle nawet ze względu na jego miliony, co turban. Myśli, że sama też będzie taki mieć i że będzie dzięki temu wyglądać szalenie egzotycznie oraz w końcu będzie mogła przestać nawijać włosy na papiloty ze starych skarpetek. W oczekiwaniu na miłość nie zamierza jednak tracić czasu i chętnie umawia się na randki z miejscowymi menelami, których zaczepia kiedy już przestają mieć kontakt z rzeczywistością. Chętnie popija z nimi najtańsze wino na ławce w parku, ale na plus trzeba jej przyznać, że nigdy nie upija się do nieprzytomności i zawsze jest w stanie odprowadzić swego lubego do najbliższej noclegowni.

Idealną dla niej pracą może być posada osoby zajmującej się monitoringiem w supermarkecie, gdyż oglądanie, jak ludzie kradną lizaki i długopisy ekscytuje ją bardziej niż najlepsze filmy akcji. Kiedy nudzi się w pracy, maluje paznokcie u nóg, a potem mozolnie zmywa lakier, którego smugi sięgają jej do kostek, przy czym chwali się współpracownikom, że działa w pracy z wielkim rozmachem.

Znaczenie imienia Róża znajdziesz tutaj: Róża

roza1

Więcej memów z imieniem Róża znajdziesz tutaj: Róża to nie imię

 

Related Posts

Tags:

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply