Piotr – śmieszne znaczenie

Znaczenie imienia Piotr – śmieszne znaczenie

W szkole uczy się bardzo mozolnie, pisząc literki aż przygryza sobie język z wysiłku i bardzo się stara już w podstawówce przygotować się do późniejszych studiów.

Ma też na swoim koncie kilka kursów, zwykle bardzo pożytecznych, jak kurs szydełkowania czy kurs smażenia frytek, ale nie wiedzieć czemu, nie może znaleźć dobrej pracy i robi za stróża na fermie drobiu.

Jest zapatrzony w swój własny świat, w którym jest spełnionym człowiekiem sukcesu i wydaje mu się, że wszyscy patrzą na niego jak na swojego szefa choć w rzeczywistości nie słucha go nawet własny pies, a kurczaki, których pilnuje, mają bogatsze od niego życie wewnętrzne.

Jest bardzo pazerny na pieniądze, w dzieciństwie zakładał się  kolegami, że stanie na nosie by dostać za to 50 groszy, ale niestety nie dorobił się na tym fortuny, a jedynie tego, że jego nos wygląd teraz jak wyjątkowo niekształtny kartofel. Swoje frustracje wylewa na innych, jest niemiły i podkłada ludziom pineski na krzesło, czasem też smaruje smołą klamki od drzwi, ale zwykle myli się i smaruje te od własnego pokoju. Jego złośliwość nie zna miary, jego ulubionym zajęciem jest wymyślanie głupich dowcipów dla tych, których nie lubi, czyli praktycznie wszystkich. Bardzo zabawne dla niego jest powiedzieć komuś garbatemu, żeby się tak nie skradał albo zapytać powodzianina, jak mu się powodzi i czy mu się aby nie przelewa.

piotr

Piotr – śmieszne znaczenie

Uwielbia też chwalić samego siebie i wymyśla na swój temat niesamowite historie, na przykład o tym, jak to porwali go kosmici, choć wszyscy są zdania, że gdyby tak było, to już na pewno nie wypuściliby takiego dziwadła z rąk.

Jest też flejtuchem, naczyń nie myje nigdy, woli kupować nowe, ale praktyczniej dla niego jest, kiedy daje je psu do wylizania, zaś śmieci wyrzuca dopiero wtedy, gdy układany przez niego rząd worków zacznie sięgać do śmietnika. Brud i smród absolutne mu nie przeszkadzają, jest to jego naturalne środowisko, a on ceni sobie naturalność. Karaluchom, które mieszkają pod jego łóżkiem, nadaje imiona i zwraca się do nich tonem bardzo pieszczotliwym, którego na próżno można od niego oczekiwać w stosunku do ludzi.

Zobacz też: Piotr

piotr1

Więcej memów z imieniem Piotr – Piotr to nie imię

Related Posts

Tags:

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply