Zoja – śmieszne znaczenie

Znaczenie imienia Zoja – śmieszne znaczenie

Należy z pewnym zażenowaniem przyznać, że Zoja jest typowym psem na mężczyzn. Nie może się opanować kiedy widzi jakiegoś choćby z daleka i dosłownie ślini się na ich widok, bez względu na to, kto to jest, w jakim jest wieku i jak się prezentuje. W jej towarzystwie żaden facet nie może czuć się bezpieczny, dlatego na próżno można szukać jakiegoś w jej bliskim otoczeniu. Wie, że to jest jej duży problem i stara się panować nad sobą, dlatego jeśli poznaje nowego mężczyznę, który jeszcze nie wie o jej skłonnościach, udaje zupełnie nim niezainteresowaną, ale rzadko wychodzi jej to dłużej niż przez 5 minut, bo potem zdradza ją groźny błysk w oku i ślina ściekająca po brodzie. Czasem nawet Zoja posuwa się do oblizywania się swoim długim językiem i robi to z takim apetytem, że nieszczęśnik ma wrażenie, że zaraz zostanie pożarty razem z adidasami jeśli w porę nie salwuje się ucieczką.

Na szczęście Zoja nie biega zbyt szybko, a poza tym jest jeden skuteczny sposób, w jaki można się przed nią bronić – są to małe psy. Nie wiadomo dlaczego, ale Zoja panicznie się ich boi, być może dlatego, że kojarzą jej się ze szczurami. By więc uchronić się od jej nagabywań czy nawet otwartego ataku, warto mieć przy sobie takiego pieska, a pocieszne stworzenie na pewno będzie stanowić doskonałe zabezpieczenie.

Bardzo za to Zoja lubi goryle i chętnie odwiedza je w zoo, podpatrując, jak żyją. Może spędzać przy ich klatce całe godziny i nigdy jej to nie nudzi. Jej znajomi zastanawiają się, z czego to wynika, lecz ona nigdy nie przyzna się, iż jest święcie przekonana, że w poprzednim wcieleniu była gorylem i wśród nich czuje się jak w rodzinie. Nawet jeśli ktoś nie wierzy w teorię reinkarnacji, nie da się ukryć, że osoba ta rzeczywiście ma wiele z goryla, między innymi długie, gęste czarne włosy, które pokrywają całe jej ciało  i nieopanowaną skłonność do pierwotnych zachowań, na przykład do iskania każdego, kto wydaje jej się, że tego potrzebuje. Wyczuwa to na odległość, gdyż jest ogromnie wrażliwa i szybko odbiera wszelkie bodźce z zewnątrz.

Related Posts

Tags:

Dodaj komentarz związany z tym imieniem

Leave a Reply